Výuka

Výuka probíha v příjemné a dobře vybavené učebně v centru Brna.

Lekce bicí soupravy probíhají 45+15 minut, k dispozici je celá škála vybavení z nichž nejdůležitější jsou jistě dvě akustické soupravy a jedna elektronická.

Výuka vychazí hlavně z praxe(tj.vše důležité pro hraní v kapele a různých hudebních žánrů), ale obsahuje i moderní notové materiály, které jsou k dispozici v podobě PDF(je tedy dobré nosit na lekci flash disk, nebo mobil s klasickou koncovkou), součástí výuky je i základ teorie pro komplexní muzikantský rozvoj.

Cena výuky je rozdílná pro studenty a dospěláky a standardně výuka probíha 1x týdně v období pololetí(září-leden;únor-červen), je možné naskočit i za pochodu, případně si platit  nárazové konzultace.

Vždy dostanete na výběr z více termínů, v případě pravidelné výuky(pololetí) vybereme pravidelný termín, který se bude hodit oběma stranám, díky kterému máte výuku pro Vás v  příjemný termín jistou.

Změna a rušení termínů

Termíny se mění, nebo ruší minimálně týden předem. V případě takto zrušeného termínu dostanete od lektora minimálně 2 možnosti nahrády v dalším týdnu(většinou jich je více). Pokud ani tyto termíny nevyhovují,dostanete stejnou možnost následující týden. Pokud ani tato možnost nevyhovuje, lekce bohužel propadá.

Je možné dostat náhradní termín i v případě, že se z lekce omluvíte pozdě, ale poze 1x za pololetí.

Cena výuka pro studenty v případě pravidelné výuky je 250Kč/lekce,v případě nárazových konzultací 300Kč/lekce

Cena výuky pro dospělé je 300Kč/lekce v případě pravidelné výuky, v případě nárazových konzultací 400kč/lekce

Pokud dojde ke zrušení lekce ze strany lektora, což se děje velmi výjmečně(max. 1-2x za pololetí) obdržíte náhradní termín. Pokud Vám tento termín nebude vyhovovat, zkusíme vybrat jiný nahrádní termín až do momentu spokojenosti klienta. Pokud bude absence lektora větší a náhradní termíny se nebudou shodovat, máte nárok na vrácení peněz za neodučené lekce.

Pokud při výuce dojde k nesrovnalostem, či dojde, s naší omluvou, k pozdnímu příchodu, rádi Vám vyjdeme vstříct náhradním termínem a lekcí NAVÍC ZDARMA