Výuka bicích nástrojů

Výuka bicích

Probíhá v příjemné a dobře vybavené učebně v centru Brna.

3 bicí soupravy… super ozvučení pro pouštění písniček… bubenické studio…

Lekce netrvají 30minut….netrvají ani 45 minut….lekce trvají 55 minut!

Individuální lekce

Na lekci nejste tři a nedělíte se o čas, lektor nepřeskakuje od jednoho k druhému . Kompetentní lektor Vás naučí různé techniky a udělá z Vás bubenického sekáče.

O lekcích…

Lekce trvají 55 minut, k dispozici je celá škála vybavení z nichž nejdůležitější jsou jistě dvě akustické bicí soupravy a jedna elektronická. Je možné použít i některé perkusní instrumenty.

Kromě praktických věcí pro hru v kapele, různé techniky hry, dostanete i klasické vzdělání, jako znalost not a v případě zájmu i trochu hudební teorie.

Výuka vychází hlavně z praxe(tzn. vše důležité pro hraní v kapele a hru různých hudebních žánrů), obsahuje i moderní notové materiály, které jsou k dispozici v podobě PDF(je dobré nosit si flash disk, nebo mobil)

Termíny a změny lekcí

Pokud si předplatíte lekce dostáváte lepší cenu, předpokládáme, že chcete chodit pravidelně.

Chápejte prosím, že domluvením termínu máte lektora rezervovaného, termín je Váš a nikdo Vám ho nevezme.

Máme ale pochopení a pokud nemůžete přijít a řádně se omluvíte, dostanete náhradní lekci! Počet náhradních lekcí je 10% z předplacených lekcí.

Pokud si zamluvíte termín a nepřijdete, zaberete termín někomu, kdo by na bicí přijít mohl.

Pokud se z lekce omluvíte alespoň týden předem, v případě zájmu dostanete nahradní termín(může jich být i více), pokud tento termín nevyhovuje, dostanete stejnou možnost následující týden, pokud ani tento termín nevyhovuje, lekce propadá. Pokud si předplatíte lekce, dostáváte lepší cenu, znamená to však, že chcete hodit pravidelně, proto nahrazujeme maximálně 10% omluvených lekcí

Skupinové lekce: ve skupině je nás více, každá skupina má svoji náročnost a svoji probíranou látku, proto není možné vynechané lekce nahradit.

Pokud je lektor nemocný(což se naštěstí stává výjimečně:), dostanete náhradní termín, popř. využijeme náhradní termín v některý sváteční či prázdninový den.

Pokud nemáte předplacené lekce, domluvíte si termín a nepřijdete, lekce propadá. Pokud Vám to nevyhovuje, budeme se muset rozloučit. Neberte si prosím lektorův čas jako rukojmí

Vždycky něco navíc…

Naší žáci narozdíl od konkurence mají vždycky něco extra!

Například možnost…chodit cvičit na vybavenou cvičebnu, kam Vám stačí vzít si paličky a jedeme! (více na cvičebna)…. Nahrávat bubenická videa v parádní kvalitě i zvuku! (více na bicí studio)……servis bicích – jak perkusí tak bicí soupravy…Ladění bicí soupravy – naladit soupravu může být pro leckterého začátečníka nekonečným soustem, pro nás je to otázka chvilky ….Pomoc s výběrem bicí soupravy – ruku na srdce, začátečník velmi často šlápne s výběrem vedle. Platí to ve všem. Když do toho vidíte, víte co je dobré a co ne….  Trička – můžete využít parádní merch se supr designem! (Více na shop… Sleva! 10% sleva na jakékoli hudební nástroje! A to už stojí za to!