REFERENCE

Líbilo se Vám u nás?…zde je místo pro Vaše komentáře

19 komentářů u „REFERENCE

 1. Jsme s panem Čechem velice spokojeni 🙂 velice rychle nás kontaktoval a jeho přístup se mi velice líbí, děkuji Mládková

 2. Profesionalni přístup, výborna domluva, celkově vynikající, ochotný, zapálený pro věc

 3. Přátelský přístup a vstřícné vystupování.

 4. Skvělý lektor! Umí vysvětlit, povzbudit, člověka někam dotlačit a posunout. Osobně velmi oceňuju i jeho individuální přístup = žádné univerzální výukové šablony, ale přístup podle individuality a potřeb každého studenta.

 5. U lektora Lukáše Čecha oceňuji především jeho profesionální přístup. Ke studentům přistupuje přátelsky a dokáže se přizpůsobit individuálním potřebám studenta. Výuka probíhá v plně vybavené zkušebně, a to jak na malý buben, tak i na celou bicí soupravu, případně na další bicí nástroje. Lektor má opravdu co svým studentům předat a dokáže látku srozumitelně vysvětlit, takže brzo má student/ka potěšení z toho, co dokáže sám zahrát. Kromě individuálních lekcí pořádá pro studenty své školy společné akce. Tyto besídky mají skvělou atmosféru a člověk má možnost vyzkoušet si hraní před publikem, což je výborná příležitost, která působí i jako velká motivace pro cvičení.

 6. Skvělý bubeník a perfektní učitel,to je Lukáš Čech.Pod Lukášovím vedením hraju už 4 měsícem a po každé hodině odcházím příjemně naladěn a s další motivací do hodiny příští.Lukáš vše dokonale vysvětlí,předvede a naučí.Kdo se chce naučit dobře hrát na bicí musí hlavně bubnovat a chodit k Lukášovi na hodiny.

 7. Lukáš má z našeho pohledu velmi empatický přístup k žákům, lekce jsou pohodové a přitom se pořád posouváme dál. Z našeho pohledu splňuje přesně to, co jsme od takovéto výuky očekávali a určitě plánujeme pokračovat.

 8. Lektor Lukáš je velmi přátelský, trpělivý a ochotný se domluvit na čase výuky. Výuku přizpůsobuje pokročilosti a šikovnosti žáka. Na bicí se vždy těším, proto Lukáše Čecha ráda doporučuji i ostatním 🙂

 9. Skvělé…..doporučuji vyzkoušet!

 10. Hodiny s Lukášem jsou super. Kromě toho, že lekce dobře vede a je skvělý bubeník, sedí mi i lidsky.

 11. Profesionální a přitom kamarádský přístup,trpělivost a žádný „školní“ drill….kvalitní a profesionální bicí se širokou škálou činelů i jiných perkusních nástrojů,společné hraní s více členy(orchestr)…za mě rozhodně doporučuji Mira

 12. Lukasa ako ucitela urcite doporucujem, je to velmi fajn a priatelsky clovek, prisposobi sa potrebam ziaka, a na bicie hraje jak uplny majster 🙂

 13. Lukáš, to je učitel s profesionálním a zároveň velmi přátelským a individuálním přístupem ke každému žákovi. Na hodiny se budete těšit!

 14. Zprvu zmíním, že Lukáš je moc fajn člověk s lidským přístupem. Vždy mi totiž vyšel vstříc a je možné se s ním domluvit na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám.

  O jeho profesních kvalitách taky nelze pochybovat. Vychází z praxe, na první pohled má spoustu zkušeností, což se taky odráží v tom, že věcně dokáže podat dané téma lekce. Díky němu jsem pochopila rychle noty, což se mi doposud nepovedlo. Navíc se můžu naučit zahrát písničky, které si sama vyberu :))

  Doporučuji!

 15. Lukáš je skvělý bubeník i lektor. Je vidět, že má dlouholeté zkušenosti jak s výukou, tak s hraním. Lekce umí přizpůsobit očekáváním žáka tak, že jsou zábavné i přínosné. Hraje se ve velké zkušebně plné bubnů, činelů a dalších věciček, až se člověk diví, na co všechno se dá bubnovat ?Bonusem jsou společné akce, jako besídky a vystoupení, na kterých si připadáte jako hvězda, když hrajete na pódiu svou oblíbenou písničku a taky výlet na bubenický festival. Mohu jen doporučit!

 16. Lukáš je výborný bubeník, lektor a človek. Jeho lekcie sú na profesionálnej úrovni, vždy je na nich sranda a páči sa mi, že vždy k preberanému učivu z učebnice pridá nejakú svoju vychytávku zo svojich bohatých skúseností, ktorá pomáha a ulahčuje ďalšie učenie sa na bicie. Jeho lekcie bicích môžem len a len odporučiť.

 17. K Lukášovi chodím již několik let a musím říci, že ani dnes ty hodiny nejsou nudné, stále mě to baví a posouvám se vpřed. Velkou výhodou je to, že obsah lekcí se může přizpůsobovat tomu, co má člověk rád a tudíž to není jen o robotickém přehrávání not stále dokola (jinak umět číst noty a hrát podle nich je samosebou nutnost, kterou mě Lukáš velmi rychle naučil a po pár lekcích již bylo vše automatické). Také je dobré, že obsah a náročnost lekcí se dynamicky přizpůsobuje tomu, co student umí a jak moc trénuje/netrénuje mimo lekce. Zároveň se velmi dbá na techniku, takže to není o tom nějak to zahrát a dobrý. Když mi něco nešlo, nebo v tom nebyla jistota, tak to samosebou Lukáš okamžitě poznal a dokázal mě navést na způsob, jak danou věc začít trénovat a jak se postupnými kroky dostat k výsledku. Líbí se mi, že ke každé nové technice Lukáš doplní i teoretický výklad, který velmi pomáhá při tréningu (pro mě osobně je velmi důležité chápat proč věci jsou, tak jak jsou).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *